Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 189
İlan Tarihi 19 Nisan 2023

Endüstriyel geri dönüşüm uygulamaları için ayıklama platformu

 

 •  Ambalaj atıklarının ayıklanmasında

 

 •  Kompakt ve sağlam tasarım

 

 •  Açık veya kapalı platformu

 

 •  Açık veya kapalı ayıklama platformu

 

 •  Farklı kapasitelerde üretim

 

AYRIŞTIRMA PLATFORMU özellikleri neler?

AYIKLAMA PLATFORMU

 • Baca Sayısı: 2×2 / 2×3 / 2×4 / 2×5 / 2×6 / 2×8 / 2×10/ 2×12 adet
 • Platform Tipi: Açık veya kapalı
 • Ayrıştırma Konveyörü Genişliği: 800 / 1200 mm
 • Besleme Konveyörü: Zeminden, Zemin üzerinde
 • Boşaltma Sepeti: Opsiyonel
 • Merdiven Sayısı: 2 adet

Elle ayıklama uygulamalar için Ayıklama Platformu ile işleme çözümü;

Manuel Ayıklama Platformu, atık yönetim ekipmanı sisteminde vazgeçilmez bir süreçtir . Manuel ayırma istasyonu, çoğunlukla çöp işleme hattının makine tarafından ayrıştırılamayan parçaları için kullanılır ve genellikle trommel elekten önce büyük parçaları ayırmak için kullanılır.
Ayırma operatörleri, geniş ve aydınlık ayırma odasında çöp ayırma işlemlerini yürütür. Ayırma platformu, ayırma personelinin iyi bir çalışma ortamında çalışmasını sağlamak için iyi bir havalandırma ve klima cihazları ile donatılmıştır.

AYIKLAMA PLATFORMU Avantajları

Taze havalandırma kliması: Ayıklama odasında temiz hava sağlayabilen, sterilizasyon ve negatif oksijen koşulları oluşturabilen taze hava havalandırma sistemi bulunmaktadır. Bu sisteminin hava çıkışı, manuel ayırma odasındaki her bir ayırma istasyonunun hemen üzerinde konumlandırılır. Bu sayede operatörün çalışma ortamı daha iyi olacaktır.
Manuel sıralama istasyonu: Kapasiteye göre ayarlanabilir. Ayırma personeli, bantlı konveyörün her iki ucunda durur ve ayırma personelinin sırtı, koridor ile duvardan uzaktadır. Ayıklanan malzemeler manuel olarak bacaya atılır ve buradan ayırma odasının alt kısmınadüşer. Alt kısım bir konteyner veya sepet ile donatılabilir, böylece düşen malzemeler bu konteynere düşer. Bu tasarım yöntemi, kişi ile ayıklanan atıklar arasındaki mesafeyi arttırmakta ve geleneksel tasarım yönteminde ayrıştırılan atıkların yaydığı kokunun insan sağlığı üzerindeki etkisini büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır.
Ayırma bandı konveyörü: Ayırma odasının ortasında, manuel ayırma için uygun olan yatay bir malzeme taşıma konveyörü vardır. Konveyörün genişliği, işlem hacmine göre tasarlanabilir. Konveyörün genişliği atıkların tasnif etkisini etkilemeyecek ideal ölçülerdedir.
Ayırma odası: Isı yalıtımı, ferah ve aydınlık, ayırma personeli için rahat bir çalışma ortamı sağlar. Ayrıştırma Odası, bir dizi geniş ve parlak cam pencere ile donatılmıştır. Personelin çok yoğun olduğu tasnif odasında en az iki dış kapı mevcuttur. Ayırma platformu, betonarme bir yapı olarak veya üzerine kaymayı önleyici desen plakaları serilmiş çelik platform olarak üretilmektedir. Yük taşıma gereksinimleri, konveyör ekipmanının, ayıklama işçilerinin ve bakım personelinin ağırlığını taşımak üzere tasarlanır.

Sürekli çalışma için tasarlanmış manuel ayıklama platformları

Besleme sisteminin sonunda, işçilerin yorgan, ağaç kütüğü, uzun çubuklar, tuğla taşlar vb. gibi büyük katı atıkları toplayacakları bir manuel ayırma platformu bulunmaktadır. Çeşitli manuel ayırma platformları tasarlıyoruz. Ayırma oranını arttırabilen ve hizmet ömrünü uzatabilen tüm atık sıralama hattında.

452 kez görüntülendi.