• : +90 551 161 6595
Fidan Avukatlık Bürosu - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

Fidan Avukatlık Bürosu

Fidan & Fidan Türkiye genelinde birçok yerli ve yabancı firmalara ve şahıslara hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetleri sunan İstanbul merkezli bir avukatlık bürosudur.

Fidan & Fidan yerli ve yabancı kuruluşlara ve finans kurumlarına başta proje finansmanı, bankacılık ve finans hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku, şirketler hukuku, iş hukuku, yabancı yatırımlar, özelleştirmeler, birleşme ve devralmalar, enerji hukuku ve gayrimenkul finansmanları olmak üzere her türlü hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetleri sunmaktadır.

Büromuzun başlıca uzmanlık alanları: Bankacılık ve Finans Hukuku, Sivil Havacılık Hukuku, Proje Finansmanı, Gayrimenkul Finansmanı, Ticaret Hukuku, İnşaat Hukuku, Enerji Hukuku, Çevre Hukuku, Yabancı Yatırım Hukuku, Sigorta Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku, Dava Takibi, Birleşme ve Devralmalar, PPP, Özelleştirme Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Telekomünikasyon Hukuku gibi alanları kapsamaktadır.

Büromuz avukatları gerek aylık bazda hukuki hizmetler verilmesi şeklinde gerekse proje bazında çok sayıda yerli ve yabancı banka, finans kurumu ve şirketleri temsil etmiş ve bunlara danışmanlık yapmıştır. Avukatlarımız bankacılık ve finansman işlemlerinin yanı sıra çokuluslu kompleks projelerde de geniş tecrübeye sahiptir.

Müvekkil portföyümüz yerli ve yabancı finans kurumlarının yanı sıra yerel ve çokuluslu kuruluşları da kapsamaktadır.

TEL : 0216 327 2100

 

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Fidan & Fidan Avukatlık Bürosu , Koşuyolu, Süleyman Nazif Sokak ,No. 3, Kadıköy , İstanbul, 34718,Türkiye

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code