ilan sitesi - ücretsiz ilan sitesi - sahibinden ilanlar

  • 9.2792
  • 10.8033
  • 12.7900
Bios Bar - Konak, İzmir
Bios Bar Konak, İzmir

İletişim Bilgileri

Yetkili
Belirtilmemiş
Telefon
Gsm
Fax
Belirtilmemiş
E-Mail
Web
İl / İlçe
İzmir / Konak
Adres
Gazi Kadınlar Sk. No:18
Sosyal

Mekan Resimleri

Konum Bilgileri

Sosyal Medyada Paylaş

Firma Resimleri

Bios Bar
Bios Bar
Bios Bar
Bios Bar

Mekan Rezervasyon

Mekan Açıklama

Bios bar, serkördeki farklı ve sıra dışı bir mekan olduğunu düzenlediği çeşitli etkinliklerle tüm İzmirlilere kanıtlamıştır. Birbirinden başarılı isimlerin sahne aldığı, renkli eğlencelerin düzenlendiği Bios Bar, 500 kişilik kapasitesiyle de tercih sebebidir. Bios Bar'da eğlenirken kalabalıktan rahatsız olmuyor, eğlenmenize bakıyorsunuz.

Çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi günleri canlı performanslar sergileniyor. 90'lar partisi ve stand-up gösterilerinin de sergilendiği mekan, sosyal medyada da oldukça aktif. Zaman zaman, Swarm'da yapılan check - in'ler için shot hediye kampanyası da yapılmaktadır. Böylece müşterileriyle her daim irtibatta olan mekan, hem insanların sempatisini kazanıyor hem de reklamını yapmış oluyor.


Müziğin bir aşk olduğunu keşfetmiş mekanda müzik tür olarak asla kısıtlanmış değil. Müziğin evrenselliğini kabullenmiş bu mekanda dans müziği de duyabilirsiniz, rock da.


Siz de İzmir'de canlı müzik dinlemek istiyor ve kalabalığa karışarak kimseye aldırmadan eğlenmek istiyorsanız Gazi Kadınları Sokağı'ndaki Bios Bar'ı ziyaret edebilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Dışarda oturma
Canlı müzik
Happy hour
Müzik
Wi-Fi
Kokteyller
Otopark
Kredi Kartı
Eve Paket Servis
Açık Alan
Ücretsiz Wifi
Rezervasyon
Organizasyon
Canlı Müzik
DJ Performansı